O zumbě Kdo jsem? Novinky Kdy a kde? Fotky Videa Písničky Kontakt

Kdo jsem?

Valérie Kiliánová

Dobrý den,

jmenuji se Valérie Kiliánová jsem certifikovanou instruktorkou zumby a jsem držitelem živnostenského oprávnění, uděleného na základě osvědčení instruktora fit-centra. Jsem studentkou vysoké školy a tanec a celkově pohyb pro mě znamená hodně. Dříve jsem se věnovala břišním tancům, spinningu a dalším formám zábavy a sportu, ale teprve zumba mě nadchla natolik, že jsem se chtěla stát její součástí a vyučovat ji a šířit dál..:)

S zumbou jsem se poprvé setkala na Kubě, kde ji tančili lidi z animačního týmu. Nadchlo mě to natolik, že jsem pak doma trénovala pomocí DVD, které jsem získala z Ameriky. V České republice tehdy o zumbě nikdo ještě neslyšel…kdo mohl tušit, že se právě zumba stane takovým hitem :)

Děkuji Vendulce Ostřanské, která mi ukázala první kroky zumby a vzbudila ve mně zájem o tento tanec :). Taktéž děkuji Daniele Česnekové, která byla mou lektorkou na kurzu zumby v Praze.

Holky, slečny a paní, vy, které máte to nějaké kilo navíc, nebo někde o pár centimetrů navíc, nemějte vrásky. Celý život jsem se tím také trápila jak vypadám… a i když nevypadám, jako klasická tanečnice nebo modelka, zumba je tady pro každého a vypadá krásně na každém, ať jste tlustí, hubení, nebo kdovíjací. A pánové - Zumba je tady také pro vás!!!

Těším se na vás na hodině Zumby!!!

Valérie Kiliánová-certifikovaná instruktorka zumbyZIN - zumba instructor networkOsvědčení instruktora fit-centra