O zumbě Kdo jsem? Novinky Kdy a kde? Fotky Videa Písničky Kontakt

O Zumbě

Zumba je jedna velká párty! Kombinuje fitness prvky s latinsko-americkým tancem, aerobními pohyby a především s úžasnou a dynamickou latinsko-americkou hudbou. Vychází z tanců jako je například Merengue, Salsa, Cumbia, Reaggaeton, Flamenko, Samba, Belly dance a další.

Zumba je jednoduchá, rytmická, dynamická, energická a prostě zábavná! Na hodiny zumby se nemusíte dlouho připravovat a učit se složité kroky, vše se naučíte na hodinách a ani se nic nestane, když občas budete chybět. Zumba vás nenutí pamatovat si nazpaměť, zumba vás prostě jen baví...

Ze zumby nebudete odcházet ani z jako hodiny společenských tanců, ani jako z fitness centra. Naopak. Budete mít pocit, že jste právě byli na divoké párty, která nesmí nikdy skončit…Latinsko-americké rytmy vás roztančí a dodají vám sílu a skvělou náladu :)

V zumbě se střídají prvky rychlé i pomalé, budete nejen tančit a bavit se, ale také spalovat tuky, posilovat a tvarovat vaše tělo. Za hodinu zumby můžete spálit 500 až 1000 kcal. Zumba není věkově omezená a tak může přijít každý, nestyďte se a přijďte se pobavit! Neexistuje žádné omezení v podobě váhy, věku, fyzické kondici nebo zkušenostem s tancem…zumba je prostě pro každého!

Na hodinu zumby si vezměte jen skvělou náladu, pohodlné oblečení, pití a ručník. Více nepotřebujete :)